Češi v posledních letech průměrně platí o 97,9 % víc za energie. Jak jste na tom Vy?

Pokud nechceme natrvalo zpět do jeskyní, svítit loučemi a vařit na ohni, měli bychom uvažovat o způsobu, jak si zajistit nejlépe trvalý zdroj energie, a přitom se nepřipravit o poslední korunu

Pokud nechceme natrvalo zpět do jeskyní, svítit loučemi a vařit na ohni, měli bychom uvažovat o způsobu, jak si zajistit nejlépe trvalý zdroj energie, a přitom se nepřipravit o poslední korunu

Ušetřit na profesionálech, nebo se vyhnout starostem a papírování?

Přečtěte si tento příběh

Pan Petr měl přesně tyto obavy. Vysoká inflace a ty příjmy? Ty se za poslední 3 roky vůbec nezvýšily, co se ale razantně zvýšilo je cena za energie. Aby toho nebylo málo, zkrachoval mu dodavatel a musel hledat nového, který ho stál o dost víc.

V televizi se často řešilo téma “ceny za energie” a možnosti fotovoltaické elektrárny s dotací Nová zelená úsporám.

Pan Petr se tedy rozhodl, že si začne zjišťovat informace ohledně fotovoltaické elektrárny, kterou by si nainstaloval na střechu svého domu.

Možnost získat až 246 500 Kč díky dotaci?

Ušetřit až 40 000 za rok na energiích?

Nemohl tomu uvěřit. Vážně existuje takové řešení, které by mu dokázalo pomoci s úsporou a zároveň mu na něj přispěje stát?

Neváhal ani vteřinu a jako nadšený kutil, se rozhodl si fotovoltaiku nainstalovat sám. Myšlenka toho, že může svépomocí snížit náklady za elektřinu ho jednoduše dostala!

Začal svou cestu hledáním detailních informací. Zjistil, že do 50 kWp není třeba žádat stavební úřad o povolení, proto se vydal touto cestou, aby mohl získat dotaci ve výši až 246 500 Kč.

Začal hledat vhodného dodavatele panelů a konstrukce. Na trhu je mnoho možností a výrobců. Existují různé typy fotovoltaických panelů a každý z nich má své výhody a nevýhody.

Jakou variantu panelů si vybrat? A jakou kapacitu baterie?

Petr strávil hodně času procházením e-shopů a srovnáváním nabídek až mu z toho šla hlava kolem.

Aby toho nebylo málo, tak kromě dodavatelů a dotací tu ještě zůstala administrativa s úřady a povinnosti spojené s fotovoltaikou svépomocí.

Zjistil, že nezávisle na nákupu panely nesmí zapojovat bez potvrzení od montéra fotovoltaických systémů. Musel zařídit projekt od specializovaného projektanta a postarat se o všechny formality.

V této fázi si Petr uvědomil, že mnoho lidí, kteří si instalují fotovoltaiku svépomocí, nesplňují veškeré legislativní požadavky. Zároveň je tam velké riziko při špatném zapojení a možnost vzplanutí a ohrožení svého domu a rodiny.

Nakonec se Petr rozhodl, že i přes své technické dovednosti a nadšení je fotovoltaika svépomocí příliš komplikovaným procesem. V obavách z možných právních a bezpečnostních problémů se rozhodl vyhledat pomoc profesionálů.

Jeho podmínky pro dohodu s danou firmou byly jasné:

Ale kde začít? Na trhu je jich přece tolik a zorientovat se je skoro stejně tak složité, jako kdyby si instalaci provedl sám. Všichni pouze slibují, ale nakonec: “skutek utek”. Když už si fotovoltaiku řeší přes externí firmu, je potřeba, aby mu byla plnohodnotným partnerem, poradila v případě problémů a měla individuální přístup. Petr přišel na to, že není důležité řešit instalaci s co největší firmou, ale tou nejlidštější.

A co vy?

Máte podobný názor jako Petr?

Podívejte se, co o nás napsali

A jak je to u nás?

Po zadání poptávky se s Vámi spojí technik a domluvíte si konzultaci u Vás doma. Na osobním setkání dostanete to nejlepší možné řešení pro svůj dům. Díky profesionálnímu jednání, slevě 20 000 Kč, garanci pro získání dotace, rychlé montáži a nadstandardní záruce na panely 30 let se nemusíte bát svěřit instalaci a veškeré problémy s administrativou do rukou právě nám.

Vyhněte se zdlouhavému procesu zjišťování informací a vidiny instalace fotovoltaiky svépomoci i Vy.

Díky nám ušetříte nejen svůj čas, ale i peníze.

Proč jít do fotovoltaiky společně?

Konzultace

přijedeme za Vámi a navrhneme nejlepší možné řešení pro Váš dům - zdarma

Nabíječka zdarma

Při pořízení fotovoltaiky s bateriovým systémem dostanete nabíječku WALLBOX v hodnotě 20 000 Kč ZDARMA, popř. slevu ve stejné výši.

Záruka 30 let

Nadstandardní záruka na panely 30 let (oproti konkurenci, která má standardně 25 let)

Blesková montáž

Montáž do 2 měsíců od podpisu smlouvy

! Dotaci a veškerou administrativu za Vás zařídíme !

Zkušenost

Více než 8 let zkušeností v oblasti energetiky

Nízká záloha

Záloha pouze 20 %

Záruka 30 let

Garance získání dotace pro rodinné domy

Přístup

Individuální přístup k financování – vše je o komunikaci

A to nejlepší? Podívejte se, co o nás napsali.

Už jen odeslat poptávku a pustíme se do toho!

© 2023 Viapower.cz
IČO: 11737565