MÁTE ZÁJEM O TEPELNÉ ČERPADLO NIBE SE SLEVOU 50 000 Kč? VYPLŇTE KRÁTKÝ POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ A MY SE VÁM CO NEJDŘÍVE OZVEME.

AKCE PLATÍ JEN DO KONCE ČERVNA.

O nás

Dva zkušení profesionálové v oblasti energetiky se rozhodli spojit své síly a vytvořit firmu, která se specializuje na moderní technologie v oblasti solárních fotovoltaických elektráren, tepelných čerpadel a wallboxů pro rodinné domy, firmy a obce.

Jakub Rous, který předtím působil na manažerských pozicích v předních energetických společnostech jako PRE a ČEZ, má bohaté zkušenosti s decentrální energetikou a obnovitelnými zdroji v České republice. Na základě svých zkušeností si uvědomil, jak důležitou roli mohou hrát fotovoltaické elektrárny a tepelná čerpadla v budoucnosti energetiky. Rozhodl se tak investovat své zkušenosti do firmy, jenž by naplňovala jeho vizi a spolu s Viktorem založili společnost Viapower s.r.o.

Viktor Kádek, který se také setkal s Jakubem během svého působení v ČEZ, se na druhé straně specializoval na vedení velkých projektů a řízení týmu v oblasti obnovitelných zdrojů. Jeho zkušenosti z velkých společností mu umožnily získat rozsáhlé znalosti v oblasti projektového řízení, financování a marketingu.

Společnost Viapower byla založena v roce 2021 na základě společného cíle: poskytnout zákazníkům kvalitní a profesionální služby s individuálním přístupem. Jakub a Viktor vědí, že každý projekt je jiný a vyžaduje individuální přístup, proto společnost Viapower nabízí komplexní řešení na míru, které odpovídá konkrétním potřebám zákazníka.