Nestihli jste si zažádat o dotace za starých podmínek? Nevadí! Ozvěte se nám a my vám do konce února dorovnáme původní finanční podmínky. CHCI ŘEŠIT FOTOVOLTAIKU

Tepelná čerpadla

Montujeme kvalitní tepelná čerpadla ověřených a známých výrobců NIBE, Mitsubishi a LG. Díky pravidelným školením poskytujeme excelentní služby. Po instalaci se Vám rádi postaráme i o údržbu a servis.

Rodinná
firma

Pečlivý
přístup

Pouze 20%
zálohy předem

Začněte také šetřit s tepelným čerpadlem

Efektivní, úsporné řešení vytápění a klimatizace s životností až 20 let, vhodné do nových i starých staveb. Ve spojení s FVE dosáhnete maximální úspory nákladů. 

Viapower - tepelná čerpadla, šetření tepelným čerpadlem

Ohřívejte vodu ekologicky a šetřete za elektřinu

I ve starším domě s vyšší tepelnou ztrátou je tepelné čerpadlo ideální variantou. Spojte se s námi a my vám rádi připravíme vše na klíč.

Varianty a srovnání tepelných čerpadel

Vzduch / vzduch

Tento typ tepelného čerpadla odebírá teplo z okolního prostředí tedy vzduchu a ohřívá vzduch uvnitř objektu. Jedná se defacto o klimatizaci, která kromě chlazení dokáže i vytápět.

Vzduch / voda

Tento typ tepelného čerpadla odebírá teplo z okolního prostředí, tedy vzduchu a získané teplo využívá pro ohřev vody v topném okruhu a případně zásobníku teplé užitkové vody. Jedná se o nejrozšířenější typ tepelného čerpadla, který se těší velké oblibě.

Země / voda

Jedná se o nejúčinnější tepelné čerpadlo se stabilním výkonem a vysokým topným faktorem, který není závislý na teplotě venkovního prostředí.

Tepelné čerpadlo odebírá teplo ze země a to buď z plochy zahrady u varianty s plošnými kolektory a nebo z hloubky pod povrchem země tedy z vrtu.

U plošných kolektorů je zapotřebí dostatečná plocha zahrady, zatímco u hlubinných vrtů „správné“ podloží, které je nezbytné ověřit geologickým průzkumem.

Jaké výhody přináší realizace tepelného čerpadla?

úspora času
odborně a pečlivě navržené řešení

vyřízení dotace

výhodné ceny za tepelné čerpadlo

Garance dotace pro naše tepelná čerpadla

V České republice se nyní na tepelná čerpadla zaměřuje dotace Nová zelená úsporám, která na pořízení tepelného čerpadla poskytuje dotace ve výši až 50 % vynaložených nákladů. Při objednávce instalace tepelného čerpadla vám vyřídíme právě i tuto dotaci. Nemusíte tak řešit žádost o dotaci, ani žádné další zbytečné papírování.

Jak probíhá proces realizace tepelných čerpadel

Celý proces zařízení tepelných čerpadel pro rodinné domy jsme pro vás
srozumitelně sepsali do několika pár bodů

1

Osobní setkání s technikem

Na základě poptávky vás kontaktujeme a dohodneme si termín osobního setkání s naším technikem, místní šetření je pro vás zdarma.

2

Finální cenová nabídka

Zpracujeme individuální nabídku dle vašich potřeb a technických možností v návaznosti na prohlídku vaší nemovitosti technikem.

3

Akceptace nabídky a podpis smluvní dokumentace

Po akceptaci nabídky vám zašleme veškeré smluvní dokumenty k prostudování a po jejich odsouhlasení přikročíme k podepsání veškerých náležitostí.

4

Zpracování projektové dokumentace

Do 7 dní od obdržení podepsané smluvní dokumentace náš projektant zpracuje požadovanou dokumentaci.

5

Žádost o připojení a žádost o dotaci

Jakmile zpracujeme projektovou dokumentaci, podáme žádost o připojení vašeho tepelného čerpadla k příslušnému provozovateli distribuční soustavy a zároveň podáme žádost o dotaci z programu NZÚ.

6

Smlouva o připojení a akceptace dotace

Do 30 dní od zaslání žádosti o připojení obdržíme smlouvou, kterou prostudujeme a podepíšeme zároveň od SFŽP, který spravuje program NZÚ. Obdržíme akceptaci vaší dotace a nic nebrání domluvení termínu montáže.

7

Montáž tepelného čerpadla

Do 7 dní od obdržení smlouvy o připojení a zároveň akceptace dotace vás kontaktujeme s návrhem termínu montáže a celkové koordinace stavby.

Montáž celého díla provedeme do 2 měsíců od podpisu smluvní dokumentace.

8

Revizní zpráva a žádost o připojení

Do 5 dní zpracujeme revizní zprávu, která deklaruje, že systém je schopný bezpečného provozu a vše je namontováno dle norem ČSN.

Do 3 dní od zpracování revizní zprávy zašleme provozovateli distribuční soustavy žádost o připojení.

9

Žádost o výplatu dotace

Na SFŽP doložíme veškeré dokumenty k realizaci a po jejich kontrole a odsouhlasení proběhne výplata dotace na vás účet.

Reference
z Googlu

Podívejte se na reálné reference našich zákazníků, které nám zanechali na Google.

Google 19 hodnocení

5,5/5

Profesionální práce, vše na čas dle smlouvy. Péče i po zhotovení FVE (e-maily, rady po telefonu)!
Petr Velcevsky

Rychlá a precizní práce. Skvělá komunikace a naprosto férové jednání.
Vít Fadrhonc

Jednoznačně Doporučuji, od montáže panelů po zapojení a vyplacení dotace 3 měsice.
Radek Pokorný

FVE funguje výborně, s celkovým průběhem realizace a komunikací se společností VIAPOWER jsem spokojená, určitě všem doporučuji.

rychlost instalace, výborná komunikace, co slíbili to dodrželi, použité kvalitní komponenty, profesionální přístup při montáži, dodávka kompletně na klíč

Nemám co vytknout

Yveta H.

Reference
z Refsite